۰۳/۲۴/۱۴۰۳

راه های شناخت محصولات و برندهای اصل و خوب آرایشی و بهداشتی چیست؟

گاهی اوقات پیش میاد که برای صرفه جویی در هزینه قصد داریم که مواد ولوازم آرایشیمون رو ارزون تر و یا از برند های متفرقه استفاده میکنیم، حتی پیش میاد از فروشنده های مترو خرید های آرایشیمون رو انجام میدیم، اما نباید فراموش کنیم بحث مراقبت از پوست رو باید جدی بگیریم و نباید در این زمینه کوتاهی کنیم، چون کوتاهی در پوست ونگهداری آن عواقب  زیانباری را خواهد داشت.

پس بهتر است برای داشتن پوستی زیبا از محصولات استاندارد ودارای تاییدیه از سوی سازمان بهداشت وغذا ودارو باشد.

راه های شناخت محصولات اصل و خوب آرایشی و بهداشتی؟
راه های شناخت محصولات و برندهای اصل و خوب آرایشی و بهداشتی چیست؟

وزارت بهداشت در ایران بر تولیدکنندگان این حوزه نظارت دارد، این سازمان با رویت اسنادو مدارک تایید شده َشرکت تولید کننده(company) و بازدید از کارخانه تولید کننده و بررسی فرمولاسیون وموادهای تولید شده و نظارت بر نحوه نگهداری و بررسی اصول بهداشتی از تولید تا مصرف که در آخر صدور مجوز برای فعالیت برند و محصول می باشد. برچسب بهداشت روی کالاها که نشان دهنده‌ی کارخانه و کشور تولید کننده، شرکت وارد کننده و همچنین سال و سری ساخت کالا میباشد،که نشان دهنده بی ضرر بودن واطمینان وصحت کالا است.

بعضی افراد سودجو با فروش محصولات تقلبی وتبلیغات برند معروف سعی در کلاهبرداری وفروش محصول تقلبی دارن،مشتری از طریق هولوگرام روی محصول می تواند به تقلبی نبودن کالا اطمینان حاصل کند.

راه های شناخت محصولات اصل و خوب آرایشی و بهداشتی؟

هولوگرام بر روی محصولات نشان دهنده اصل بودن کالا است. اگر علامت تجاری تنها یا فقط نشان‌ برند روی بسته بندی باشد و روی محصول اثری از علائم تجاری نباشد مطمئن باشید که آن محصول تقلبی است.

همین طور کالاهای تقلبی لوازم جانبی ندارند که در مورد محصولات برقی بیشتر صدق میکند.

کالاهای اصل دارای بسته بندی شکیل تر و بهتری هستند، محصولات تقلبی مشکل در بسته بندی دارند و باید دارای تاریخ تولید و انقضا باشد از خریدن کالاهایی که در آن آثار باز شدگی وجود دارد خودداری کنید. کالاهای تقلبی معمولا دارای نوشته های نادرست از نظر غلط املایی هستند این کالاها به دلیل تقلبی بودن هولوگرام مخصوص را ندارند.

همچنین به‌بارکد محصول توجه کنید.

کالاهای اصلی دارای بخش پشتیبانی هستند که شماره تلفن آن روی جعبه نوشته شده است،اما محصول تقلبی فاقد این مشخصات است.

این ها چند ویژگی مشخص و رایج برای تشخیص محصول اصلی از تقلبی بودن و امید است که مشتریان در خرید اینگونه محصولات دقت کنند تا با خرید محصول تقلبی متحمل ضرر نگردند.

رُزنا فروشگاه آنلاین اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی

بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *